Prodejny

CURREX Runpro UNI

Unisex

Běžecké vložky do bot CURREX Runpro jsou přidanou hodnotou běhu, ať už v klasických, nebo odlehčených běžeckých botách. Vylaďte si boty – na běh, chůzi či triatlon! Více pohodlí a méně únavy! Sportovní běžecké vložky CURREX Runpro jsou ideální zejména pro běh, triatlon, jogging, trail running, Nordic walking, trail walking.

Číst více
Kód4050034
Dostupnost
Skladem  (16 ks)
Dostupné na skladě
Praha Anděl (10 ks) Praha Holešovice (1 ks) Brno (3 ks) Popůvky (2 ks)
Barevná varianta
1 190 Kč

Popis

Naši konzultanti vám na základě diagnostiky na tlakové desce doporučí vložky vhodně pro váš typ chodidla. 

  • MODRÁ BARVA - pro vysokou klenbu
  • ČERVENÁ BARVA - pro nízkou klenbu
  • ŽLUTÁ BARVA - pro normální klenbu

Sportovní vložky pro nízkou klenbu CURREX RunPro - ČERVENÁ:

Chodidla s nízkou klenbou jsou pružná a mají nadměrnou pronaci. Kvůli této zvýšené pohyblivosti jsou takováto chodidla náchylná ke zraněním z přepětí. Vložky  CURREX RunPro k redukci nadměrné pronace (přetočení) používají 3DBS a materiály jako Poron® a curEVA® napomáhající ke zlepšení vlastností týkajících se pohlcování nárazů.

Sportovní vložky pro vysokou klenbu CURREX RunPro - MODRÁ:

Vysoce vyklenutá chodidla často slabě pohlcují rázy a přenášejí nárazové síly skrz chodidlo ke kolenům, kyčlím a zádům. Převážně supinují a jsou nepružné. Vložky CURREX RunPro jsou tvořeny materiály Poron® a curEVA® určenými ke zlepšení absorpce nárazů a systém 3DBS pro vysokou klenbu rozděluje nárazovou zátěž. 

Sportovní vložky pro neutrální klenbu CURREX RunPro - ŽLUTÁ:

Středně vyklenutá chodidla jsou zpravidla dobře fungující. Únava a dodatečná zátěž (např. běh) to však mohou často změnit a vystavit je tak zranění. Vložky CURREX RunPro používají 3DBS pro středně vysokou klenbu a udržují její dynamické chování. Materiály Poron® a curEVA® zlepšují vlastnosti týkající se pohlcování nárazů.

 

Jakou zvolit velikost?

Pokud váháte mezi velikostmi nebo si nejste jisti správnou volbou, raději si vyberte o jednu velikost větší vložku. Na zadní části vložky se nacházejí speciální zářezy, které umožňují snadné upravení délky tak, aby dokonale pasovaly do vaší obuvi.


Tabulka velikostí

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka CUREXX