Prodejny

CUREXX Bikepro UNI

Unisex

CURREX BikePro vložky do cyklistických treter jsou určeny pro silniční cyklistiku, horskou cyklistiku a triatlon. Výhody: 3 mm nízký profil vložek - bezproblémové nošení v cyklistických tretrách, pevná třívrstvá konstrukce pro izolaci, odlehčená přední část chodidla pro maximální přenos energie, dynamická podélná klenba zhotovena z materiálu Nylon 66 pro důsledné vedení střední části nohy. Charakteristika vložky: dodatečné odpružení, podpora nártu.

Číst více
Kód4050072
Dostupnost
Skladem  (3 ks)
Dostupné na skladě
Popůvky (3 ks)
Barevná varianta
1 190 Kč

Popis

  • MODRÁ BARVA – pro vysokou klenbu
  • ČERVENÁ BARVA – pro nízkou klenbu
  • ŽLUTÁ BARVA – pro normální klenbu

Sportovní vložky pro nízkou klenbu CURREX BikePro – ČERVENÁ:

Chodidla s nízkou klenbou jsou pružná a mají nadměrnou pronaci. Kvůli této zvýšené pohyblivosti jsou takováto chodidla náchylná ke zraněním z přepětí. Vložky CURREX BikePro k redukci nadměrné pronace (přetočení) používají 3DBS a materiály jako Poron® a curEVA® napomáhající ke zlepšení vlastností týkajících se správného vedení chodidla.

Sportovní vložky pro vysokou klenbu CURREX BikePro – MODRÁ:

Vysoce vyklenutá chodidla často slabě pohlcují rázy a přenášejí nárazové síly skrz chodidlo ke kolenům, kyčlím a zádům. Převážně supinují a jsou nepružné. Vložky CURREX BikePro jsou tvořeny materiály Poron® a curEVA® určenými ke zlepšení absorpce nárazů a systém 3DBS pro vysokou klenbu umožňuje správné a vedení chodidla.

Sportovní vložky pro neutrální klenbu CURREX BikePro – ŽLUTÁ:

Středně vyklenutá chodidla jsou zpravidla dobře fungující. Únava a dodatečná zátěž to však mohou často změnit a vystavit je tak zranění. Vložky CURREX BikePro používají 3DBS pro středně vysokou klenbu a udržují její dynamické chování. Materiály Poron® a curEVA® zlepšují vlastnosti týkající se správného postavení chodidla v botě.
 

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka CUREXX