Prodejny

Orbea Ordu (M) - k ZAPŮJČENÍ

Unisex

K ZAPŮJČENÍ - Orbea Ordu (M)

Zapůjčte si závodní kolo Orbea Ordu s hliníkovými koly a komponenty Shimano 105. Ideální pro triatlony a časovky, nabízí spolehlivost a skvělý výkon.### Cena půjčovného:

4 dny.....................4.000,-Kč

30 dní.................15.000,-Kč

Pro objednání kontaktujte:

prodejna Praha - Holešovice: +420 773 427 669 nebo holesovice@triexpert.cz

zákaznický servis: +420 775 413 303 nebo eshop@triexpert.cz

Číst více
Dostupnost
Dostupné
Počet dnů

Popis

Orbea Ordu je závodní kolo, známé svou spolehlivostí a kvalitou. S hliníkovými koly je výborná volba pro závodníky, kteří požadují solidní výkon a odolnost. Tento model poskytuje stabilní jízdní vlastnosti a dobré ovládání, což je zásadní pro triatlony a časovky. Maše kolo Orbea Ordu je sestavené na komponentech Shimano 105, což zajišťuje odolnost a spolehlivost, hladké řazení a efektivní přenos síly během intenzivních závodů. Je ideální pro závodníky, kteří hledají kolo připravené podpořit je v dosahování sportovních cílů.

Podmínky zapůjčení kola:

Pro zapůjčení triatlonového kola je nutné sepsat smlouvu o pronájmu, doložit dva platné doklady totožnosti s fotografií, uhradit vratnou kauci ve výši 10 000 Kč a půjčovné v příslušné výši dle typu kola.

Kolo z půjčovny bude připraveno k vyzvednutí příslušný den nejdříve ve 14 hodin a musí být vráceno do 14 hodin dne ukončení pronájmu.

Kola je možné rezervovat přímo na prodejně, e-mailem na adrese holesovice@triexpert.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 427 669 Pro zajištění 100% garance rezervace kola je nutné zaplatit cenu za pronájem předem.

Smlouva o pronájmu: ZDE

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka ORBEA
Velikost M