Prodejny
Jana Břížďalová

Jana Břížďalová

Konzultantem od 2024

Specializace:
Telefon:
E-mail:
Prodejna:
Pracovní doba:
běh
Po - Pá
11:00 - 18:00
So
10.00 - 14:00

Jana Břížďalová: Konzultantka Běžecké Prodejny, která miluje pohyb ve všech formách

Jana je jednou z těch osob, které vás na první pohled zaujmou svou vášní a láskou k pohybu. Celý její život je spjatý s aktivním životním stylem a radostí z pohybu vpřed. Ať už se jedná o běhání, cyklistiku, bruslení nebo běžky, Jana je vždy v pohybu a vždy na cestě za novými zážitky.

Co na sebe Jana prozradila?

„Celý můj život je spojený s láskou k pohybu, jelikož mám ráda pohyb vpřed. Nejčastěji mě potkáte při běhání po okolí se svým psem či na kole. V zimě se proběhnu na běžkách či nazuju brusle, veškerý pohyb v přírodě je pro mě naplňující. Běhání se psem je skvělý způsob, jak si udržet kondici a zároveň si užít přírody,“ říká Jana s úsměvem.

„Ráda poznávám nová místa, ať už objevuji krásy české krajiny nebo se vydávám do vzdálenějších zeměpisných šířek. Cestování a objevování nových koutů světa je pro mě životní vášní. Každé nové místo mi nabízí nové zážitky a inspiraci,“ sdílí Jana.

„Do týmu Triexpert mě přivedla touha pracovat se stejně nadšenými lidmi, kteří sdílejí mou vášeň pro pohyb. Triexpert je místem, kde se setkávají lidé s opravdovou radostí z pohybu. Práce zde mě naplňuje, protože mohu pomáhat ostatním dosáhnout jejich běžeckých cílů.“

„Ačkoliv se nepyšním medailemi z běžeckých závodů, ráda se jich zúčastňuji pro jedinečnou atmosféru a kolektivní energii, kterou tyto akce nabízejí. Pro mě nejsou závody o vítězství, ale o zážitcích, setkávání s lidmi a pocitu sounáležitosti,“ dodává Jana.

Jana Břížďalová je nejen odbornicí na běžeckou výbavu, ale především inspirací pro všechny, kteří chtějí žít aktivní a zdravý život. Její entuziasmus a pozitivní přístup jsou nakažlivé a každý, kdo se s ní setká, odchází s úsměvem a novou motivací k pohybu.

Všichni konzultanti