Prodejny

Quintana Roo CDO.1 Ultegra (M) - k ZAPŮJČENÍ

Unisex

K ZAPŮJČENÍ - Quintana Roo CDO.1 Ultegra (vel. M)

Zapůjčte si elitní triatlonové kolo Quintana Roo CDO.1 Ultegra, vybavené aerodynamickou technologií Shift a hliníkovými koly. Perfektní volba pro závodníky požadující špičkový výkon a kvalitu..

Cena půjčovného:

4 dny.....................4.000,-Kč

30 dní.................15.000,-Kč

Pro objednání kontaktujte:

prodejna Praha - Holešovice: +420 773 427 669 nebo holesovice@triexpert.cz zákaznický servis: +420 775 413 303 nebo eshop@triexpert.cz

Číst více
Dostupnost
Dostupné
Počet dnů

Popis

Hledáte triatlonové kolo, které kombinuje technologickou špičku s výjimečným designem? Quintana Roo CDO.1 je tou pravou volbou pro závodníky, kteří požadují absolutní výkon a kvalitu.

Tento model je vybaven vysoce kvalitním karbonovým rámem a špičkovými komponenty Shimano Ultegra, které zajišťují bezkonkurenční přesnost a efektivitu. Díky pokročilé technologii Shift, která optimálně usměrňuje tok vzduchu na aerodynamicky výhodnější levou stranu, poskytuje toto kolo mimořádnou aerodynamiku.

S hliníkovými koly, která přidávají stabilitu a rychlost, je Quintana Roo CDO.1 připraveno vést vás k vítězství.

Objevte výhody, které přináší špičková značka triatlonových kol Quintana Roo, a nastupte na start s jistotou, že máte k dispozici nejlepší možné vybavení.

Podmínky zapůjčení kola:

Pro zapůjčení triatlonového kola je nutné sepsat smlouvu o pronájmu, doložit dva platné doklady totožnosti s fotografií, uhradit vratnou kauci ve výši 10 000 Kč a půjčovné v příslušné výši dle typu kola.

Kolo z půjčovny bude připraveno k vyzvednutí příslušný den nejdříve ve 14 hodin a musí být vráceno do 14 hodin dne ukončení pronájmu.

Kola je možné rezervovat přímo na prodejně, e-mailem na adrese holesovice@triexpert.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 427 669 Pro zajištění 100% garance rezervace kola je nutné zaplatit cenu za pronájem předem.

Smlouva o pronájmu: ZDE

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka QUINTANA ROO
Velikost M