Prodejny

Quintana Roo CDO.1 Ultegra (ML) - k ZAPŮJČENÍ

Unisex

K ZAPŮJČENÍ - Quintana Roo CDO.1 Ultegra (vel. M/L)

Zapůjčte si elitní triatlonové kolo Quintana Roo CDO.1 Ultegra, vybavené aerodynamickou technologií Shift a Reynolds koly. Perfektní volba pro závodníky požadující špičkový výkon a kvalitu.

Cena půjčovného:

4 dny.....................4.000,-Kč

30 dní.................15.000,-Kč

Pro objednání kontaktujte:

prodejna Praha - Holešovice: +420 773 427 669 nebo holesovice@triexpert.cz

zákaznický servis: +420 775 413 303 nebo eshop@triexpert.cz

Číst více
Dostupnost
Dostupné
Počet dnů

Popis

Quintana Roo CDO.1 Ultegra se zapletenými karbonovými koly Reynolds představuje ideální volbu pro závodníky, kteří vyžadují maximální výkon a efektivitu.

Tento model je osazen vysoce kvalitním karbonovým rámem a elitními komponenty Shimano Ultegra, což zajišťuje precizní řazení a optimální přenos síly. Díky inovativní technologii Shift, která efektivně usměrňuje vzduch na aerodynamicky výhodnější levou stranu, nabízí toto kolo vynikající aerodynamické vlastnosti. Karbonová kola Reynolds dodávají kolu ještě větší rychlost a agilitu, což činí Quintana Roo CDO.1 s koly Reynolds dokonalým společníkem pro dosahování nových sportovních výšin.

Objevte přednosti špičkové značky triatlonových kol Quintana Roo a vykročte na závodní dráhu s jistotou, že máte k dispozici absolutní špičku.

Podmínky zapůjčení kola:

Pro zapůjčení triatlonového kola je nutné sepsat smlouvu o pronájmu, doložit dva platné doklady totožnosti s fotografií, uhradit vratnou kauci ve výši 10 000 Kč a půjčovné v příslušné výši dle typu kola.

Kolo z půjčovny bude připraveno k vyzvednutí příslušný den nejdříve ve 14 hodin a musí být vráceno do 14 hodin dne ukončení pronájmu.

Kola je možné rezervovat přímo na prodejně, e-mailem na adrese holesovice@triexpert.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 427 669 Pro zajištění 100% garance rezervace kola je nutné zaplatit cenu za pronájem předem.

Smlouva o pronájmu: ZDE

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka QUINTANA ROO
Velikost ML