Prodejny

Quintana Roo PRSIX Ultegra (54) - k ZAPŮJČENÍ

Unisex

K ZAPŮJČENÍ - Quintana Roo PRSIX Ultegra (vel. 54)

Zapůjčte si špičkové triatlonové kolo Quintana Roo PRSIX s komponenty Shimano Ultegra a koly Reynolds. Ideální pro závodníky hledající výkon a kvalitu.

Cena půjčovného:

4 dny.....................4.000,-Kč

30 dní.................15.000,-Kč

Pro objednání kontaktujte:

prodejna Praha - Holešovice: +420 773 427 669 nebo holesovice@triexpert.cz

zákaznický servis: +420 775 413 303 nebo eshop@triexpert.cz

Číst více
Dostupnost
Dostupné
Počet dnů

Popis

Hledáte špičkové triatlonové kolo pro závody na čas? Quintana Roo PRSIX Ultegra, navržené přímo triatlety, je ideální volbou pro každého závodníka, který hledá perfektní spojení výkonu a designu. Tento model z řady PRSIX je vyhlášený svou ultra lehkostí a karbonovým rámem, což zajišťuje vynikající agilitu a efektivitu na všech typech terénu, zejména ve vrcholatých pasážích. Vybavený high-end komponenty Shimano Ultegra, které zaručují dokonalou přesnost při řazení a maximální efektivitu přenosu síly, a koly značky Reynolds, které přidávají k jeho dynamice a rychlosti, tento triatlonový speciál je stavěn na výkon. Ať už si přejete dominovat v triatlonu nebo hledáte vysoce univerzální kolo, Quintana Roo PRSIX Ultegra je nejlepší volbou pro dosažení vašich sportovních cílů. Objevte výhody, které přináší špičková značka kol Quintana Roo, a vyrazte na trať s jistotou, že máte pod sebou to nejlepší, co můžete osedlat.

Podmínky zapůjčení kola:

Pro zapůjčení triatlonového kola je nutné sepsat smlouvu o pronájmu, doložit dva platné doklady totožnosti s fotografií, uhradit vratnou kauci ve výši 10 000 Kč a půjčovné v příslušné výši dle typu kola.

Kolo z půjčovny bude připraveno k vyzvednutí příslušný den nejdříve ve 14 hodin a musí být vráceno do 14 hodin dne ukončení pronájmu.

Kola je možné rezervovat přímo na prodejně, e-mailem na adrese holesovice@triexpert.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 427 669 Pro zajištění 100% garance rezervace kola je nutné zaplatit cenu za pronájem předem.

Smlouva o pronájmu: ZDE

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka QUINTANA ROO
Velikost 54