Prodejny

Quintana Roo PRSIX Ultegra (58,5) - k ZAPŮJČENÍ

Pánské

K ZAPŮJČENÍ - Quintana Roo PRSIX Ultegra (vel. 58,5)

Zapůjčte si závodní kolo, které svými vlastnostmi uspokojí potřeby každého závodníka. Vyznačuje se velmi nízkou hmotností, takže v kopcovitém terénu bude velkým přínosem. Hledáte-li triatlonovou kozu pro univerzální použití, pak je PRSIX Ultegra ta pravá pro Vás.

Cena půjčovného:

4 dny.....................4.000,-Kč

30 dní.................15.000,-Kč

Pro objednání kontaktujte:

prodejna Praha - Holešovice: +420 773 427 669 nebo holesovice@triexpert.cz

zákaznický servis: +420 775 413 303 nebo eshop@triexpert.cz

Číst více
Dostupnost
Dostupné
Počet dnů

Popis

Hledáte univerzální triatlonové kolo, které exceluje na každém terénu?

Quintana Roo PRSIX Ultegra s koly Profile Design je navržené přímo triatlety pro triatlety a nabízí vše, co závodník potřebuje pro dosažení svých cílů.

Tento model se pyšní extrémně nízkou hmotností, což z něj činí ideální volbu pro kopcovité etapy. Vysoce kvalitní karbonový rám spolu s komponenty Shimano Ultegra zaručuje dokonalou přesnost v řazení a optimální přenos síly.

Kola Profile Design přidávají další úroveň aerodynamické efektivity, což z tohoto kola činí skvělého společníka pro závodníky hledající spolehlivost a univerzálnost. Quintana Roo PRSIX Ultegra je tedy dokonalou volbou pro každého, kdo hledá triatlonové kolo, které je připraveno zvládnout jakýkoli výzvu na trati.

Podmínky zapůjčení kola:

Pro zapůjčení triatlonového kola je nutné sepsat smlouvu o pronájmu, doložit dva platné doklady totožnosti s fotografií, uhradit vratnou kauci ve výši 10 000 Kč a půjčovné v příslušné výši dle typu kola.

Kolo z půjčovny bude připraveno k vyzvednutí příslušný den nejdříve ve 14 hodin a musí být vráceno do 14 hodin dne ukončení pronájmu.

Kola je možné rezervovat přímo na prodejně, e-mailem na adrese holesovice@triexpert.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 427 669 Pro zajištění 100% garance rezervace kola je nutné zaplatit cenu za pronájem předem.

Smlouva o pronájmu: ZDE

Parametry

Pohlaví Pánské
Značka QUINTANA ROO
Velikost 58,5